WNMG 060408 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251954HB7020-2
- Varastotilanne
- 174kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
WNMG 060408Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 060408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408; WNMG 060408; WNMG 060408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408; WNMG 060408; WNMG 060408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | leikkaus katkoinen; leikkaus katkoinen; leikkaus katkoinen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 160 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060408; WNMG 060408; WNMG 060408 |
| Porakäyttö | leikkaus katkoinen; leikkaus katkoinen; leikkaus katkoinen |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Musta | HB7020-2; HB7020-2; HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251954HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515018449 |