WNMG 060404 Hb7035-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251952HB7035-2
- Varastotilanne
- 250kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
WNMG 060404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 060404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060404; WNMG 060404; WNMG 060404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 060404; WNMG 060404; WNMG 060404 |
| Porakäyttö | vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Musta | HB7035-2; HB7035-2; HB7035-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251952HB7035-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515018388 |