WNMG 080408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408; WNMG 080408; WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | TIM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 40 - 90 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7415-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 60 - 220 m/min |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 252070 |
|---|---|
| EAN | 4062406749507 |