WNMG 080408 Ca115p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0,07–0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 180–400 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA115P |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252014CA115P |
|---|---|
| EAN | 4960664044719 |