WNMG 080408 Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0,07–0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkova lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 420 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2 mm |
| Pinnoite | CVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA025P |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252014CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664865819 |