WNMG 080408 Ic6025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.17 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | M3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 5 mm |
| Leikkuusuhde | katkaisu ajoittain; katkaisu ajoittain; katkaisu ajoittain |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | WNMG 080408-M3M IC6025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252121IC6025 |
|---|---|
| EAN | 7291075306019 |