WNMG 080412 Hb7010-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412; WNMG 080412; WNMG 080412 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.5 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080412 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 375 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 6 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | HB7010-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G252210HB7010-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197780379 |