Negatiiviset kääntöteräpalat WNMG080412-CF T5115 WNMG080404-CF T5105
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6850346
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T5105 |
| Lastunmurtajan tyyppi | CF |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0039 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0157 "/rev |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0.2447 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöteräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | CF |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | K - Valurauta |
| Laatu/tyyppi | T5105 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6850346 |
|---|---|
| EAN | 4543885503465 |
| Valmistajan tuotenumero | 6850346 |