VC.T 160408 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261374HB7035-1
- Varastotilanne
- 200kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| Usp1 | VC.T 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160408 |
| Syöttö f | 0.05–0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkoava lastuaminen; vaativa katkoava lastuaminen; vaativa katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2–1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160408 |
| Porakäyttö | vaativa jaksottainen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuu |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuu |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | soveltuu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261374HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874917 |