VC.T 160402 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 160402Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
|---|---|
| Usp1 | VC.T 160402 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160402 |
| Laatu/tyyppi | HB7415-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160402 |
| Syöttö f | 0.05–0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonaista; vaativa katkonaista; vaativa katkonaista |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160402 |
| Porakäyttö | vaativa katkonaista |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261370HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874887 |