Vaihtoteräpala sorvaukseen Hb7415-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261364HB7415-1
- Varastotilanne
- 303kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 110302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Laatu/tyyppi | HB7315-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110302 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | TIS |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 110 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7415-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110302 |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 70 - 250 m/min |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261364HB7415-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406749750 |