Vaihtoteräpala sorvaukseen Hb7140-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261364HB7140-2
- Varastotilanne
- 181kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 110302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Laatu/tyyppi | HB7315-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110302 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261364HB7140-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263329879 |