Vaihtoteräpala sorvaukseen Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VCMT 110304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VCMT 110304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110304 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110304 |
| Syöttö f | 0,1–0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | PF |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | intermittentti lastuaminen; intermittentti lastuaminen; intermittentti lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–330 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,4–1,5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261386HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406257675 |