Kääntöterät sorvaukseen G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 leikkuusärmää.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterät sorvaukseen |
| Usp1 | VCGW 110304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGW 110304 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.03 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGW 110304 |
| Syöttö f | 0,04–0,12 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.12 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; jatkuva; vaativa katkoileva; katkoileva lastuaminen; jatkuva; vaativa katkoileva; katkoileva lastuaminen; jatkuva; vaativa katkoileva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–160 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.03 - 0.12 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265475G |
|---|---|
| EAN | 4045197895745 |