VBMT 160402 Hb7140-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VBMT 160402Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160402 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT160402 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261150HB7140-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263329817 |