VBGW 160408 FN MKD Ns
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon koneistukseen ja parhaiden mahdollisten pintojen saavuttamiseen.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinteränpitimiä ja avarrustankoja.
Rakenne
Lastunmurtaja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, lasersahat/laserleikattut teräsärmät.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristuspitimä ja avarruspuomeja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | VBGW 160408 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160408 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160408 FN |
| Syöttö f | 0.005–0.04 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Roughing to finishing; Roughing to finishing; Roughing to finishing |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01–0.2 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NS |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G266018NS |
|---|---|
| EAN | 4062406275877 |