VC.T 160404 Hu7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | VC.T 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 160404 |
| Syöttö f | 0.05–0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuvasti; jatkuvasti; jatkuvasti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1–4 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261458HU7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197671882 |