VC.T 110304 Hu7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 110304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtoterä |
| Usp1 | VC.T 110304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110304 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110304 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuvasti; jatkuvasti; jatkuvasti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 4 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261454HU7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197671684 |