VCMT 160408 Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VCMT 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | VCMT 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160408 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160408 |
| Syöttö f | 0,12–0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | PM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–280 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2,5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261476HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406257750 |