Kääntöterä sorvaukseen Ic807
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | VCMT 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 1 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | M3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30 - 80 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 2.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
| Valmistajan merkintä | VCMT 160404-M3M IC807 |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261481IC807 |
|---|---|
| EAN | 7291075306279 |