Vaihtopala sorvaukseen Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VCMT 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | VCMT 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Syöttö f | 0.12 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | PM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–280 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261474HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406257736 |