Vaihtoteräpala sorvaukseen Nyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut teräsärmät.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimia ja porauspuomeja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VCGW 110304 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGW 110304 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | ja |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGW 110304 FN |
| Syöttö f | 0,005–0,2 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelytyöstö; Viimeistelytyöstö; Viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Profiili | Viimeistelytyöstö; Viimeistelytyöstö; Viimeistelytyöstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | MKD; MKD; MKD |
| Terän toteutus | NU |
| Kuivakoneistus | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Minimi märkätyöstö | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
| Paineilmalla työstö | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Työstö öljyllä | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265980NU |
|---|---|
| EAN | 4069515008518 |