VB.T 160404 Hb7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VB.T 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGT 160404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Roughingista viimeistelyyn; Roughingista viimeistelyyn; Roughingista viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 4 mm |
| Toleranssi | G |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261232HB7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197696267 |