VB.T 110304 Hb7010-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261224HB7010-1
- Varastotilanne
- 158kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VB.T 110304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 110304 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 110304 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö viimeistelyyn; Karkeatyöstö viimeistelyyn; Karkeatyöstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261224HB7010-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197780799 |