VBMT 160408 Hbt130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VBMT 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Syöttö f | 0,05–0,35 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen leikkaus; katkoittainen leikkaus; katkoittainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2,5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261259HBT130 |
|---|---|
| EAN | 4062406257644 |