VBMT 160404 Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VBMT 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | VBMT 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160404 |
| Syöttö f | 0.12–0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | katkaisu ajoittainen; katkaisu ajoittainen; katkaisu ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–280 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus hienokoneistukseen; Karkeakoneistus hienokoneistukseen; Karkeakoneistus hienokoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–2.5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261257HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406257637 |