VBGW 160404 KBN35M Met
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöterät.
Rakenne
MultiEdge Tough; 2 särmää per kääntöterä, erityisellä lastunmurtajalla optimaalisiin tuloksiin katkonaisessa työstössä.
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-vaihtopalaterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | VBGW 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160404 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN35M |
| Laatu/tyyppi | KBN35M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160404 |
| Syöttö f | 0.1–0.2 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–180 m/min |
| Laatu/tyyppi | KBN35M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05–0.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | MET |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265740MET |
|---|---|
| EAN | 4960664544745 |