Sorvauksen vaihtoteräpalat G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 leikkuusärmää.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoteräpalat |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 110302 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.03 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 110302 |
| Syöttö f | 0.04 - 0.12 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.12 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; jatkuva; vaativa katkonainen; katkonainen lastuaminen; jatkuva; vaativa katkonainen; katkonainen lastuaminen; jatkuva; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 160 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.03 - 0.12 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265457G |
|---|---|
| EAN | 4045197895684 |