VC.T 070204 Hb7125-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261362HB7125-1
- Varastotilanne
- 610kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 070204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070204 |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070204 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.2 mm/v |
| Lastunmurtaja | VF |
| Leikkuusyvyys ap max | 1 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 180 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Roughing to finishing; Roughing to finishing; Roughing to finishing |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.4 mm |
| Toleranssi | MF |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070204 |
| Porakäyttö | katkonainen lastuaminen |
| Profiili | Karkea työstö viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VF |
| Musta | HB7125-1 |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261362HB7125-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197941367 |