VC.T 070204 Hb7025-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261362HB7025-1
- Varastotilanne
- 654kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 070204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070204 |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070204 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SF |
| Leikkuusyvyys ap max | 1 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 190 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7025-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö – hienotyöstö; Karkea työstö – hienotyöstö; Karkea työstö – hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070204 |
| Porakäyttö | katkonainen lastuaminen |
| Profiili | Karkea työstö – hienotyöstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SF |
| Musta | HB7025-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261362HB7025-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197941350 |