VCMT 070202
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VCMT 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | VCMT 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070202 |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070202 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SF |
| Leikkuusyvyys ap max | 1 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva lastuaminen, ajoittainen; katkaiseva lastuaminen, ajoittainen; katkaiseva lastuaminen, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 190 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7025-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 070202 |
| Porakäyttö | katkaiseva lastuaminen, ajoittainen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SF |
| Musta | HB7025-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261360 |
|---|---|
| EAN | 4045197941336 |