VBGW 160404 FN MKD Ns
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät.
Käyttöarvot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimia ja poraustankoja.
Malli
Lastunmurtaja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut teräsärmät.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinteränpitimiä ja avarrusteriä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopalat |
| Usp1 | VBGW 160404 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160404 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160404 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.04 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta viimeistelyyn; rouhinta viimeistelyyn; rouhinta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NS |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G266016NS |
|---|---|
| EAN | 4062406275846 |