VNMG 160408 Ca315
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | CA6525 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.15–0.45 mm/k |
| Lastunmurtaja | KG |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA315 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/viimeistelykoneistus; Karkea-/viimeistelykoneistus; Karkea-/viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–3.6 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251824CA315 |
|---|---|
| EAN | 4960664799961 |