VNMG 160408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VNMG 160408Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408; VNMG 160408; VNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408; VNMG 160408; VNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408; VNMG 160408; VNMG 160408 |
| Porakäyttö | vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen; vaativa, katkonainen |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Musta | HB7035-2; HB7035-2; HB7035-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251734 |
|---|---|
| EAN | 4069515018203 |