VNMG 160408 Ic6025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Minimitilausmäärä vastaa pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.7 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | M3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 3 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 2.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | VNMG 160408-M3M IC6025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251851IC6025 |
|---|---|
| EAN | 7291075307092 |