VNMG 160408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB725 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkeava lastuaminen; vaativa katkeava lastuaminen; vaativa katkeava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 320 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Porakäyttö | vaativa katkeava lastuaminen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251804 |
|---|---|
| EAN | 4045197874962 |