VNGA 160408 PT600M Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MEGACOAT-pinnoitetut keraamiset kääntöterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | VNGA 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNGA 160408 |
| Usp2 | Keramiikka (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | PT600M |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNGA 160408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | S02025 |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.9 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | Keramiikka |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 0.9 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Käyttöalue | HART |
| Lastunmurtaja | S02025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255857HART |
|---|---|
| EAN | 4960664546671 |