Negatiivinen kääntöterä 2QP-VNGA160404-H BXA20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6744763
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnän viimeinen kirjain tarkoittaa teräsärmän valmistelua (EP) alla olevan mukaisesti. Ilman kirjainta; SR: vakio-EP F: terävä särmä E: EP tärinän ehkäisyyn ja kappaleen muodonmuutoksen vähentämiseen L: EP kylkikulumisen vähentämiseen LF: EP jäysteen vähentämiseen LC: EP kraatterikulumisen vähentämiseen LT; H; HC: EP murtumien vähentämiseen W; WL; WJ; WG: lastunmurtava (wiper)Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | PCBN |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | H |
| Luokka | BXA20 |
| Lastunmurtajan tyyppi | H-CBN |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 35 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0098 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.002" |
| Pakkauspaino | 0.0419 |
| Tuotetyyppi | Negatiivinen kääntöterä |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | H-CBN |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA20 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6744763 |
|---|---|
| EAN | 4543885769182 |
| Valmistajan tuotenumero | 6744763 |