Negatiiviset vaihtoterät VNMG120408E-TF AH8015 VNMG120402E-TF T9215
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6782320
- Varastotilanne
- 30kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuumaa |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T9215 |
| Lastunmurtajan tyyppi | TF |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0079 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.15" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.281" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 35 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0039" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | TF |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | T9215 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6782320 |
|---|---|
| EAN | 4543885808423 |
| Valmistajan tuotenumero | 6782320 |