VNMG 160408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Vähimmäistilausmäärä vastaa pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopalaterät |
| Usp1 | VNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Syöttö f | 0,08–0,24 mm/v |
| Lastunmurtaja | F3P |
| Leikkuusyvyys ap max | 3 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 180–400 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC8150 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,4–2,5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | VNMG 160408-F3P IC8150 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251791 |
|---|---|
| EAN | 7291075326109 |