Negatiiviset kääntöterät VNGG160408-01 NS9530 VNGG160402-01 GH110
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6809402
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kääntöterät | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Alumiini / ei-rautametallit | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | GH110 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Nega Type-01 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 3.81 mm |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 9.525 mm |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 35 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 4.76 mm |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.03 mm/rev |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.15 mm/rev |
| Min. D.O.C. | 0.02 mm |
| Pakkauspaino | 0.129 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | Nega Type-01 |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Pinnoite | TiCNO |
| Materiaalille (ensisijainen) | K - Valurauta |
| Laatu/tyyppi | GH110 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6809402 |
|---|---|
| EAN | 4543885094024 |
| Valmistajan tuotenumero | 6809402 |