VC.T 160408 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| Usp1 | VC.T 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160408 |
| Syöttö f | 0,05–0,2 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–1,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261374HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197710895 |