VC.T 160404 Hb7315-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | VC.T 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 160404 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | AF; AF; AF |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7315-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 1.5 mm |
| Toleranssi | G |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 160404 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AF; AF; AF |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261372HB7315-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406770075 |