VC.T 160402 Hu7315-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261370HU7315-1
- Varastotilanne
- 305kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 160402Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
|---|---|
| Usp1 | VC.T 160402 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160402 |
| Laatu/tyyppi | HB7415-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 160402 |
| Syöttö f | 0.03–0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | AF |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7315-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05–1.5 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 160402 |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261370HU7315-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406770044 |