VC.T 160402 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261370HB7020-2
- Varastotilanne
- 397kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 160402Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
|---|---|
| Usp1 | VC.T 160402 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160402 |
| Laatu/tyyppi | HB7415-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160402 |
| Syöttö f | 0.07–0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140–400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261370HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515022415 |