Kääntöteräpala sorvaukseen Hb7315-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 110302Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Laatu/tyyppi | HB7315-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | AF; AF; AF |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7315-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 1.5 mm |
| Toleranssi | G |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AF; AF; AF |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261364HB7315-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406770037 |