Vaihtoteräpala sorvaukseen Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261364HB7020-2
- Varastotilanne
- 376kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VC.T 110302Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGT 110302 |
| Laatu/tyyppi | HB7315-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 110302 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.25 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkointermittentti; katkointermittentti; katkointermittentti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261364HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515022293 |