VBMT 160408 Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261154HB7140-1
- Varastotilanne
- 113kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VBMT 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterät |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Syöttö f | 0.1–0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2–1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Porakäyttö | katkoava lastuaminen |
| Profiili | Karkea viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VS |
| Musta | HB7140-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261154HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197819413 |