VBMT 160402 Hb7035-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261150HB7035-2
- Varastotilanne
- 367kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VBMT 160402Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160402 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160402 |
| Syöttö f | 0.07–0.25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | viimeistely; viimeistely; viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2–1.5 mm |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261150HB7035-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515021951 |