VBMT 160402 Hb7010-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VBMT 160402Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160402 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160402 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 500 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261150HB7010-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197780768 |